Lidé se sdružují, aby získali lepší ceny.

Elektronickou aukcí k úsporám.facebook: E-aukce pro domácnost, podnikatele a VS

viz odkaz Kontakty

zdroj: eCENTRE.cz
 
Přemýšlíte nad změnou dodavatele energií? Kontaktujte nás, nezávazně Vám spočítáme, kolik můžete ušetřit díky aukci eCENTRE.
V poslední aukci domácnosti v průměru ušetřily na elektřině 23,09 %, na zemním plynu 38,06 %. Podnikatelé v průměru ušetřili na elektřině 26,23 %, na zemním plynu 37,78 %.

Historie výsledků e-aukcí plyn a elektřina 

 
                                      
                                                            Celková úspora: 191,37 milionů korun

 

TŘI STA ČTYŘICET DOMÁCNOSTÍ SI ROZDĚLÍ 2,6 MILIONŮ KORUN ÚSPOR27.06.2014 11:45

26.6.2014 - eCENTRE V průměru více než 25 % činí úspora energií pro 340 domácností, které soutěžily své energie v červnové e-aukci se společností eCENTRE.

Trend, který se spustil v loňském roce, tak i nadále slaví úspěchy, a to i přes plošné snižování cen ze strany dominantních dodavatelů.

„Sdružená e-aukce má vždycky smysl, protože spojením poptávky za více subjektů, ať už jsou to rodiny, firmy, nebo organizace veřejné správy, získáváte větší balík energií, o které dodavatelé soutěží pak v e-aukci. Pro klienty je to výběr nového dodavatele s lepší cenou bez jakéhokoliv rizika. Pro dodavatele je to nová distribuční cesta, jak získat celou skupinu klientů, pokud jim nabídne dostatečně nízkou cenu. Cenu lepší, než měli doposud,“ vysvětluje Vítězslav Grygar, předseda představenstva společnosti eCENTRE.

Domácnosti v e-aukci v průměru ušetřily 24,04 % na silové části elektrické energie a 25,68 % na neregulované části zemního plynu. Celková dosažená úspora občanů činí za dva roky přes 2,6 milionů Kč.

Elektronické aukce pro české domácnosti pořádá společnost eCENTRE pravidelně každý měsíc již od loňského března. Za tuto dobu ušetřila společnost českým domácnostem více než 227 milionů korun.

 více na: www.ecentre.cz/e-aukce